Opinie o naszej klinice:

 • Kasia, 25 lat”

  Mój pobyt w Skórzewie sprawił, że na nowo uwierzyłam w siebie. Atmosfera miejsca oraz naprawdę fachowa pomoc terapeutów przyczyniła się do tego, ze nareszcie zobaczyłam swoją chorobę i zaczęłam uczyć się z nią żyć. Jestem już 2 miesiące po terapii i dalej jestem trzeźwa i w końcu wierzę, że mogę żyć normalnie. Dziękuję!

 • Ania, 44 lata:

  Jestem pacjentką Ośrodka od jakiegoś roku, zaczęłam 28 dniową terapią, później kontynuowałam i do tej pory to robię spotkania z terapeutą co tydzień. Terapię miesięczną wspominam bardzo pozytywnie, przede wszystkim pełna akceptacja mojego stanu, który był ciężki, domowa atmosfera, wiele rozmów do późnych godzin wieczornych, które całkowicie odmieniły mój pogląd na moje uzależnienie. Teraz czuję się już dużo lepiej, wiem co zabrał mi alkohol i staram się to naprawić, jestem już trzeźwa ponad rok i to jeden z najwspanialszych okresów w moim życiu. Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi, który pomógł mi ocalić moje życie.

 • Janusz, 52 lata:

  Już wiem , że alkoholik to nie jest wcale słaby człowiek.
  Bardzo wam dziękuje za pomoc , wsparcie , ciepło , wiedzę.
  Byłem na dwóch terapiach ale tak jeszcze zmotywowany do trzeźwienia nie byłem nigdy jak teraz.
  Super atmosfera , czułem się jak w rodzinie , mogłem wyjść kiedy chciałem , chodziliśmy na ryby , razem jadaliśmy posiłki , nawet dałem się przekonać do mitingow AA . Nikt mi nic nie wciskał , mogłem sam decydować. Teraz wiem że to że nie pije obecnie, to dlatego że , nie chce , a nie że mi niewolno bo dostanę delirką i umrę.
  Dzięki , wpadam na wszystkie złoty absolwentów
  🙂 „

 • Viola, 32 lata:

  Dzieki , za pomoc. Cieżko było , nic do mnie nie docierało , ale umieliście do mnie dotrzeć .
  Narkotyki wypaliły mi mózg , ale teraz jest lepiej . Wiem , że mogę zawsze z kimś od was pogadać , zżyłam się z wami.

 • Marek, 41 lat:

  To jest wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera. Tutaj czułem się ja w domu. Ośrodek jest położony na uboczu. Z okna widok ogród. Cisza i spokój. To wszystko powoduje, że chce się nad sobą pracować. Tutaj uwierzyłam, że dam radę. No i przede wszystkim dużo ciekawych zajęć terapeutycznych. Pozdrawiam i dziękuję.

KONTAKT

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *